Fiorino Cargo

ВАНТАЖОМІСТКІСТЬ

Компактний зовні, просторий всередині

РОЗСУВНІ БІЧНІ ДВЕРІ

Широкі розсувні бічні двері забезпечують більш зручний доступ з максимальною шириною 644 мм і висотою 1041 мм, в базовій комплектації в залежності від версії.
Вертикальна зовнішня ручка дуже зручна для обхвату і може відкриватися обома руками.
* 2-сторонні розсувні двері доступні в якості опції.

ЗРУЧНИЙ ДОСТУП

Висота завантаження становить менше 530 мм від землі, що спрощує завантаження та розвантаження.

ПРОСТІР І ФУНКЦІОНАЛЬНА ГНУЧКІСТЬ

ЛЕГКО ЗАВАНТАЖУВАТИ І ВИВАНТАЖУВАТИ

Компактні розміри, маневрений та гнучкий.

New Fiorino – фургон, зроблений для міста з ідеальними зовнішніми розмірами:
Довжина 3,957 м і ширина 1,716 м.

Вантажне відділення має правильну квадратну форму і дивно просторе
довжиною від 1,52 м до максимум 2,50 м зі складеним пасажирським сидінням, висота 1,21 м і ширина 1,47 м, відстань між колісними арками 1,05 м; обсяг 2,5 м3 або 2,8 м3 при складеному пасажирському сидінні.

ПЕРЕГОРОДКИ

Щоб відокремити кабіну від вантажного відсіку і захистити водія від будь-яких переміщень вантажу, ви можете вибрати з ряду перегородок, доступних на замовлення:

ШАРНІРНА ПЕРЕГОРОДКА

Універсальність шарнірної перегородки в поєднанні з переднім пасажирським сидінням, складеним повністю в площині підлоги, дозволяє збільшити довжину вантажного відсіку майже на один метр і збільшити обсяг на 0,3 м3. Це дозволяє перевозити довгомірні предмети загальним обсягом близько 2,5 м3 і 2,8 м3

ШАРНІРНА ПЕРЕГОРОДКА

Надає наступні переваги:
Додаткова довжина 1 м (взагалі приблизно до 2,5 м)
Додатковий об’єм вантажного відсіку 0,3 м3

Як знає кожен, важливо звернути на себе увагу в місті. Так як це робить New Fiorino завдяки його виду легкового автомобіля і новій зовнішності, тепер ще більш привабливій. Але для тих, у кого є робота, зовнішність – це ще не все. Новий Fiorino поєднує в собі унікальний дизайн з об’ємом багажного відділення до 2,8 м3 і зручний доступ завдяки широким розсувним бічним дверям з ергономічними вертикальними ручками, щоб допомогти вам вирішити всі ваші завдання. Але переваги тут не закінчуються, у New Fiorino є все необхідне, щоб відмінно виконати роботу: вантажомісткість до 660 кг, правильна квадратна форма і розкриття задніх дверей на 180°, що забезпечує легкий і зручний доступ до багажного відділення і висота навантаження всього 527 мм. Нарешті, круг розвороту 9,95 м забезпечує відмінну керованість.

ГАБАРИТИ
Довжина 3957 мм
Ширина 1716 мм
Висота 1721 мм
ГАБАРИТИ БАГАЖНОГО ВІДДІЛЕННЯ
Довжина 1523/2491* мм (CNG 1452 мм)           *зі складеним пасажирським сидінням
Ширина 1473 мм
Ширина між колісними арками 1046 мм
Висота 1205 мм (CNG 1070 мм)
Вантажна висота 527 мм (CNG 677 мм)
РОЗМІРИ РОЗСУВНИХ БІЧНИХ ДВЕРЕЙ
Макс. Ширина 644 мм
Макс. Ширина 570 мм
Висота 1041 мм

ЗРУЧНІСТЬ У МІСТІ

ЕКСТЕР’ЄР

Зовнішній вигляд New Fiorino був перероблений відповідно з іншою частиною дизайну лінійки Fiat Professional, але при цьому зберігаючи характер моделі з сучасним і динамічним стилем. Передня частина з великою оглядовістю і захистом від ударів і новий бампер і грати, щоб підкреслити стиль легкового автомобіля.

ЗАХИСНА РАМА

Fiorino також оснащений 9-стрижневою трубчастою металевою захисною рамою в базовій комплектації для захисту водія від будь-яких переміщень вантажу.

КНОПКИ УПРАВЛІННЯ НА КЕРМІ

Все повністю інтегровано в приладову панель, а кнопки управління на кермі дозволяють приймати телефонні дзвінки, не відриваючи руки від керма.

Infotaiment

Новий Fiorino пропонує повну нову інформаційно-розважальну систему з 5-дюймовим сенсорним радіоприймачем, який включає в себе Bluetooth, потокове аудіо, USB, AUX MP3 і команди на кермі. У радіоприймач також можна додати навігаційну систему. Також є радіо CD MP3 і підготовлено місце для радіо DAB.

ПАСАЖИРСЬКИЙ САЛОН

Пасажирський салон був оновлений і включає в себе кілька нових елементів, які покращують комфорт і ергономіку. В тому числі:

Перероблене рульове колесо з вбудованим радіоуправлінням, є в шкіряному виконанні в версіях з механічною коробкою передач (на замовлення)

Приладова панель з новою графікою і постійною підсвіткою для поліпшення видимості

ЕРГОНОМІКА

Краща ергономіка для комфортного водіння

​Новий Fiorino забезпечує оптимальне положення тіла і комфорт водіння. Зручні сидіння регулюються разом з рульовим колесом і тепер доступні в обшивці з нової тканини.

Сидіння водія має регульовану висоту, поперекову опору і підголівник (в базовій комплектації, в залежності від моделі) і підлокітник (на замовлення).

Коробка передач розташована на передній панелі.

Функціональні можливості на борту

В кабіні достатньо місця, щоб організувати будь-яку вашу роботу:
Різні відсіки для зберігання речей і бічні панелі, в яких можна помістити, наприклад, 1-літрову пляшку, блокнот A4 або планшет. Просторий бардачок розроблений для зберігання всіх ваших особистих речей, робочих документів і ноутбуків. Центральна консоль з утримувачем чашок, розеткою 12 В і зарядним пристроєм USB 5 В. Тримач документів, щоб мати під рукою ваші папери, замітки і дорожні карти (опція).

Клімат-контроль

Механічна система клімат-контролю з фільтрами пилку (опція) для забезпечення комфорту водіння. 4 регульованих вентиляційних отвори забезпечують відмінну вентиляцію. 8 вентиляційних отворів розподіляють повітря для швидкого обдування вікна.

Роботизована коробка передач Comfort-Matic MTA

Точна з швидкою реакцією механічна коробка передач з можливістю не використовувати зчеплення, як в автоматичній коробці передач, ефективна і зручна, вона ідеально підходить для їзди в міському потоці.

Незалежне блокування

Незалежне блокування передніх і задніх дверей дозволяє використовувати вантажний відсік, навіть коли кабіна водія заблокована, для більшої безпеки під час операцій із завантаження та розвантаження. У базовій комплектації в залежності від версії.

Збільшене корисне навантаження

Підвищена вантажопідйомність до 660 кг. Для дизельних версій на замовлення.

Освітлення

Стельовий світильник і знімний ліхтар, розташований збоку вантажного відділення (опція):

функціонує як звичайний світильник, коли він вставлений в своє гніздо

стає зручним ліхтарем, коли знятий з кріплення

Розетка

Корисна 12-вольтна розетка також вбудована в вантажний відсік (опція)

ПОТУЖНІСТЬ У МІСТІ

Повна лінійка двигунів Euro 6

Маневреність – це ключ до міста. Новий Fiorino поставляється з повним набором двигунів Euro 6, найповнішою пропозицією в сегменті. Двигун Diesel MultiJet2 забезпечує найбільше задоволення від водіння, відмінну продуктивність, низькі експлуатаційні витрати і екологічну стійкість. Економічність також є ключовою. Новий Fiorino представляє нову версію EcoJet, яка дозволяє значно знизити витрату палива і рівень викидів з економією до 14%. Новий Fiorino має ключову особливість для комфортного водіння, особливо в місті – роботизована коробка передач Comfort-Matic (MTA).

Робочий об’єм Потужність Макс. Крутний момент Макс. Швидкість витрати за NEDC
1.3 16V MULTIJET2 80HP 1248 см3 80 к.с. 200 Нм при 1500 об/хв 162 км/год 4.4 л/100 км
1.3 16V MUTIJET2 80HP ECOJET 1248 см3 80 к.с. 200 Нм при 1500 об/хв 162 км/год 3.9/3.8* л/100 км
*з роботизованою коробкою передач
1.3 16V MULTIJET2 95HP 1248 см3 95 к.с. 200 Нм при 1500 об/хв 167 км/год 4.4 л/100 км
1.3 16V MUTIJET2 95HP ECOJET 1248 см3 95 к.с. 200 Нм при 1500 об/хв 167км/год 3.9 л/100 км
1.4 8V FIRE 1368 см3 77 к.с. 115 Нм при 3000 об/хв 157 км/год 6.9 л/100 км
1.4 FIRE NATURAL POWER 1368 см3 70*/77 к.с. 104*/115 Нм при 3000 об/хв 149 км/год 4.4*/6.8 л/100 км

EcoJet

Встановлюється двигун Diesel EcoJet, версія, яка дозволяє значно знизити витрату палива і викиди, завдяки системі Start & Stop, «розумному» управлінню генератором змінного струму і масляного насоса зі змінним робочим об’ємом. Можна досягти комбінованих рівнів витрати палива до 3,8 л / 100 км і 100 г / км CO2 (за допомогою роботизованої коробки передач MTA), економія до 14%.

Natural Power

Реальне біопаливне рішення для скорочення експлуатаційних витрат і витрати палива. Включає бак ємністю 77 л (близько 13 кг) разом з бензиновою цистерною ємністю 45 л, що гарантує запас ходу до 960 км. Ефективний обсяг площі завантаження забезпечується також підпільним баків. Метанове паливо означає не тільки дотримання екологічних вимог, а й вільний доступ до міських зон обмеженого пересування*, тому ви спокійно можете відправлятися в центр міста і виконати свою роботу.

Планове техобслуговування

Зробіть вашу роботу ще більш продуктивною з розширеними інтервалами обслуговування: скористайтеся плановим сервісним обслуговуванням кожні 35 000 км з дизельним двигуном Multijet2, заощаджуючи ваш час і гроші.

БЕЗПЕКА ТА РОБОЧІ ЯКОСТІ

Пасажирське відділення

Подорож із спокоєм

Жорсткий пасажирський відсік захищений передніми і задніми захисними зонами, які поглинають силу будь-якого удару.

Бічні смуги можна легко зняти, мінімізуючи витрати на ремонт в разі аварії

Великі бампери з рівними краями забезпечують максимальний захист автомобіля

Подушки безпеки та ремені безпеки

Для захисту водія та пасажирів
Триточкові ремені безпеки з попередньо натягувальним пристроєм та обмежувачем навантаження.
4 подушки безпеки: для водія (в базовій комплектації), пасажира та бічні (опція).

Гальмівна система

Призначена для оптимізації ефективності, довговічності та надійності

Включає:

Передні дискові гальма і заднє барабанне гальмо

ABS з EBD (електронний розподіл гальмівного зусилля) і електронний розподіл гальмівного зусилля між передніми і задніми колесами для запобігання блокуванню коліс

Керованість і безпека навіть на бездоріжжі

Версія Adventure, ідеальна для клієнтів, які повинні їздити в гори, по порізаним доріжках, або навіть для зимового часу, доступна на дизельних двигунах 1,3 Multijet2. Ця спеціальна версія для позашляхових завдань включає в себе:

електронне блокування диференціала Traction Plus, пристрій для подолання ситуації бруду, снігу і низького зчеплення з поверхнею.

Спеціальні шини 15″ M+S

передній бампер із захисною пластиною

більш високі бічні захисні балки

захист двигуна

більш висока підвіска.

Traction Plus

Є помічником при водінні, який також корисний при рушанні в поганих умовах зчеплення з поверхнею:

система надає гальмівну дію на тягове колесо з найменшим зчеплення з поверхнею, передаючи крутний момент на колеса з найбільшим зчепленням;

система може бути активована при низькій швидкості прискорення (макс. 50 км/год) за допомогою кнопки на приладовій панелі;

на швидкості вище цієї, система працює як EPS, щоб гарантувати стабільність і безпеку.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ І РЕМЕНІ БЕЗПЕКИ

Для захисту водія і пасажирів

Триточкові ремені безпеки з переднатягувачем і обмежувачем навантаження.

4 подушки безпеки: для водія (в базовій комплектації), пасажирські та бічні (опція).

ПАСАЖИРСЬКИЙ ВІДСІК

ПОДОРОЖ У СПОКОЇ

Жорсткий пасажирський відсік захищений передніми і задніми зонами деформації, які поглинають енергію будь-якого удару.

Побічні смуги можуть бути легко видалені, мінімізуючи витрати на ремонт (у випадку аварії), у той час як великі бампери без гострих країв забезпечують максимальний захист.

ГАЛЬМІВНА СИСТЕМА

РОЗРОБЛЕНА ДЛЯ ОПТИМІЗАЦІЇ ЕФЕКТИВНОСТІ, ДОВГОВІЧНОСТІ І НАДІЙНОСТІ

Включає:

передні дискові гальма і задні барабанні гальма

систему ABS з EBD (Електронний розподіл гальмівного зусилля) для розподілу гальмівного зусилля між передніми і задніми колесами, щоб запобігти блокування коліс.

Ще один пристрій безпеки – це датчики паркування, доступні на замовлення.