testdrive ЗАМОВИТИ ТЕСТДРАЙВ

Fiorino Van

ЛЕГКО ЗАВАНТАЖУВАТИ І ВИВАНТАЖУВАТИ

 

Компактні розміри, маневрений та гнучкий.

New Fiorino – фургон, зроблений для міста з ідеальними зовнішніми розмірами:
Довжина 3,957 м і ширина 1,716 м.

Вантажне відділення має правильну квадратну форму і дивно просторе
довжиною від 1,52 м до максимум 2,50 м зі складеним пасажирським сидінням, висота 1,21 м і ширина 1,47 м, відстань між колісними арками 1,05 м; обсяг 2,5 м3 або 2,8 м3 при складеному пасажирському сидінні.

 

Як знає кожен, важливо звернути на себе увагу в місті. Так як це робить New Fiorino завдяки його виду легкового автомобіля і новій зовнішності, тепер ще більш привабливій. Але для тих, у кого є робота, зовнішність – це ще не все. Новий Fiorino поєднує в собі унікальний дизайн з об’ємом багажного відділення до 2,8 м3 і зручний доступ завдяки широким розсувним бічним дверям з ергономічними вертикальними ручками, щоб допомогти вам вирішити всі ваші завдання. Але переваги тут не закінчуються, у New Fiorino є все необхідне, щоб відмінно виконати роботу: вантажомісткість до 660 кг, правильна квадратна форма і розкриття задніх дверей на 180°, що забезпечує легкий і зручний доступ до багажного відділення і висота навантаження всього 527 мм. Нарешті, круг розвороту 9,95 м забезпечує відмінну керованість.

 

РОЗСУВНІ БІЧНІ ДВЕРІ

 

Широкі розсувні бічні двері забезпечують більш зручний доступ з максимальною шириною 644 мм і висотою 1041 мм, в базовій комплектації в залежності від версії.
Вертикальна зовнішня ручка дуже зручна для обхвату і може відкриватися обома руками.
* 2-сторонні розсувні двері доступні в якості опції.

Слідкуйте за нами