testdrive ЗАМОВИТИ ТЕСТДРАЙВ

Fiorino Combi

УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ

Розміри компактного хетчбека з простором комерційного автомобіля

 

ІДЕАЛЬНИЙ ДЛЯ ЗАВДАНЬ У МІСТІ

 

Розміри компактного хетчбека з простором комерційного автомобіля

 

РОЗСУВНІ БІЧНІ ДВЕРІ

 

Розсувні бічні двері ідеально поєднуються з боковими панелями, а вертикальна зовнішня ручка забезпечує чудовий обхват і може відкриватися обома руками.

 

ЗМІШАНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ

 

Компактні розміри, маневрений і гнучкий.

Новий Fiorino це фургон для міста з ідеальними зовнішніми розмірами: довжиною 3,957 м і шириною 1716 м.

 

РЕГУЛЬОВАНИЙ ПРОСТІР

 

Заднє сидіння можна скласти або зняти, щоб створити вантажний відсік об’ємом 2,5 м³ з місцем для транспортування вантажів довжиною до 1,52 м (не відноситься до версії 1.4 Natural Power).

 

СИДІННЯ

 

Новий Fiorino Combi вміщує до 5 чоловік і вантаж 170 кг. Це робить його ідеальним транспортним засобом для комфортного перевезення вашої бригади і інструментів. Обладнаний кріпленнями Isofix для дитячих автомобільних сидінь. Багажна полку може складатися (частково або повністю) або віддалятися.​​

 

Новий Fiorino Combi є ідеальним транспортним засобом для комфортного перевезення вашої бригади і інструментів.  Він вміщує до 5 осіб з вантажопідйомністю 170 кг, надаючи досить місця для матеріалів.  Також доступна 4-місцева версія з вантажопідйомністю 286 кг.  У пасажирів доступ до зручних задніх сидінь (обладнаних кріпленнями Isofix для дитячих автомобільних сидінь) завдяки широкій бічній розсувних дверей. В якості опції для полегшення доступу пасажирів можна замовити додаткової бічні двері.  Задні сидіння можна скласти або зняти, щоб розширити простір і забезпечити вантажомісткість 2,5 м3, збільшивши функціональні можливості Combi.

Слідкуйте за нами