testdrive ЗАМОВИТИ ТЕСТДРАЙВ

NEW 500

ЛЕГЕНДИ ТЕЖ РОСТУТЬ.

І вони міняються. Як Fiat 500, автворитетний символ, який сьогодні додав сміливості і звабливості його фешенебельній і популярній зовнішності.

 

СИМПАТИЧНИЙ БЕШКЕТНИК

 

Усміхнене обличчя Fiat 500 ще більш бешкетне. Передня частина немов підморгує завдяки новим молдингам, шанованим вусам і бамперу, який оточує тривимірну решітку. Більш привабливий, більш позитивний, навіть більш 500-й. Нові поліеліптичні фари, здається, підморгують темряві. А нові денні ходові вогні зі світлодіодною технологією натхненні нулями логотипу 500, і в темний час стають його підписом, роблячи його відразу пізнаваним.

 

СПРАВЖНЯ ЕЛЕГАНТНІСТЬ І СТИЛЬ

 

Неповторний профіль 500 не змінився, але він додав характеру завдяки його 2 цінним новим легкосплавним дискам15-дюймові в сірій блискучій версії і 16-дюймові в матовій чорній з алмазною обробкою.
Дизайн нового 500 виділяється двома новими кольорами кузову: дуже яскравий пастельний алий Corallo Red і такий вишуканий і елегантний бордовий Burgundy Aida з металичним оздобленням.

 

ХАРАКТЕР МОЖНА ПОБАЧИТИ В ДЕТАЛЯХ

 

Такі як нова хромована смуга, що робить бампер вище і включає в себе протитуманні фари і вогні заднього ходу. Або як його нові задні блок-фари, які об’єднують стоп-сигнали, підсвічування і показники повороту, які обрамляють корпус – незвичайне і сміливе рішення, що підкреслює здатність 500 до оновлення, не втрачаючи своєї неминущий дух.

 

КОЛЕКЦІЯ 500

 

Ніколи не було більшого модника, чим він. Сьогодні 500 представляє свою нову колекцію одягу для автомобілів: 6 графічних рішень, щоб одягнути свої нові лінії з елегантністю, уявою, життєрадісністю і гумором. Ніщо не залишено на волю випадку: кожне графічне рішення може бути в поєднанні з конкретним кольором кузова і доступне в кількох варіантах – Mini (сторони) або MIDI (одягає автомобіль від пояса вгору і включає в себе дах, капот, бічні дзеркала, поясну лінію, багажне відділення і стойки дверей).

 

 

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ І КРАСА. ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ.

Екстер'єр в сміливому стилі містить в собі повністю оновлений інтер'єр, більш привабливий, елегантний і вишуканий. Fiat 500 знову готовий дивувати.

ДИВОВИЖНИЙ. ЯК І ЙОГО АКСЕСУАРИ.

Можливості персоналізації нового Fiat 500 дійсно нескінченні. Все, що вам потрібно зробити, це включити свою уяву.

КЛЮЧИ, СТІКЕРИ, ЕМБЛЕМИ І ЧОХЛИ...

 

Більш шикарний, більш рішучий, більш вишуканий? Новий Fiat 500 може змінитися, як ви побажаєте.

 

ДОЗВІЛЛЯ

 

Він готовий повезти вас, куди ви побажаєте.

 

СТИЛЬ

 

Чи можна щось додати до стилю нового Fiat 500? О, так.

 

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

 

В новому Fiat 500 є місце для всього, що ви бажаєте взяти з собою.

 

ОН, ЯК ВСІ. АЛЕ НІКОГО НЕ КОПІЮЄ.

На борту нового 500, єдине, що має значення - це задоволення від водіння. Саме тому він оснащений всіма найбільш складними системами безпеки та інформаційно-розважальними системами – кнопки управління на кермі, голосовий зв'язок Bluetooth® і потокове аудіо Bluetooth, пристрої eco:Drive, Blue&Me TomTom 2 LIVE, а також Uconnect™ онлайнова інформаційна система.

UCONNECT™

Uconnect™ - це система інфотейнменту, яка дозволяє вам за допомогою 5 або 6,5-дюймового сенсорного екрану керувати мультимедійними пристроями, присутніми в...

 

ДУХ ЗАХИСТУ

 

На вашому новому Fiat 500, окрім нової гальмівної системи (на версіях з двигуном 1.2), ви можете розраховувати на всі найкращі системи захисту: 7 подушок безпеки, система ABS + EBD, щоб не втрачати контроль при різкому гальмуванні, система ESC + Hill Holder, щоб підтримувати ваш напрямок в аврійній ситуації і полегшити старт на підйомі, система HBA, щоб зробити раптове гальмування більш ефективним, і пристрій Hazard Device, який негайно вмикає аварійні вогні, якщо ви змушені раптово зупинитися. 
А еліпсоїдальні фари з денними ходовими вогнями гарантуватимуть максимальну видимість завдяки світлодіодній технології.

Слідкуйте за нами