testdrive ЗАМОВИТИ ТЕСТДРАЙВ

NEW 500 C

ТАКОЖ І ЛЕГЕНДИ РОСТУТЬ.

І вони змінюються. Як новий Fiat 500 - завжди крутий, тепер він народився знову більш оригінальним і сонячним, ніж будь-коли.

 

ЗОВНІШНІСТЬ ЧАРІВНОГО ДЕБОШИРА

 

Усміхнене обличчя Fiat 500C стає ще більш пустотливим. Передня частина як би підморгує, завдяки новим молдингам, “поважаним” вусам і бамперу, який оточує тривимірну решітку. Більш привабливий, більш позитивний, навіть ще більше 500-й. Нові полі-еліптичні фари компанійські і, здається, підморгують в темряві. У той же час нові денні ходові вогні зі світлодіодною технологією, натхненні нулями логотипу 500C і в темряві стають його підписом, що робить його негайно пізнаваним.

 

НЕПОВТОРНІ ВИГИНИ

 

Неповторний профіль 500C не змінився, але він додав характеру завдяки його новим легкосплавним дискам, 15-дюймові в сірій блискучій версії і 16-дюймові в матовій чорній з алмазною обробкою.
Дизайн нового 500C виділяється двома новими кольорами кузову: дуже яскравий пастельний алий Corallo Red і такий вишуканий і елегантний бордовий Burgundy Aida з металичним оздобленням.

 

 

ЙОГО УЛЬТРАМОДНА СТОРОНА

 

Зверху до силуету нового 500C добавився інноваційний розсувний дахокруглої форми, обладнаний плавним електричним приводом, який відкриває скляне вікно чорного кольору, а також третій стоп-сигнал і спойлер. Даний елемент дизайну доступний в трьох відтінках: слонова кістка, червоний і чорний.
Виділяються нові елементи дизайну, такі як нова хромована смуга, що робить бампер вище і включає в себе протитуманні фари і вогні заднього ходу. Або як його нові задні блок-фари, які об’єднують стоп-сигнали, підсвічування і показники повороту, які обрамляють корпус – незвичайне і сміливе рішення, що підкреслює здатність 500C до оновлення, не втрачаючи своєї неминущий дух.

 

 

ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ І КРАСА. ІДЕАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ.

Екстер'єр в сміливому стилі містить в собі повністю оновлений інтер'єр, більш привабливий, елегантний і вишуканий. Fiat 500 знову готовий дивувати.

 

ДИВОВИЖНИЙ. ЯК І ЙОГО АКСЕСУАРИ.

​Можливості персоналізації нового Fiat 500 дійсно нескінченні. Все, що вам потрібно зробити, це включити свою уяву.

КЛЮЧИ, СТІКЕРИ, ЕМБЛЕМИ І ЧОХЛИ...

Більш шикарний, більш рішучий, більш вишуканий? Новий Fiat 500C може змінитися, як ви побажаєте.

ДОЗВІЛЛЯ

Він готовий повезти вас, куди ви побажаєте.

СТИЛЬ

Чи можна щось додати до стилю нового Fiat 500C? О, так.

ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ

В новому Fiat 500C є місце для всього, що ви бажаєте взяти з собою.

 

ВІН ТАКИЙ, ЯК ВСІ. АЛЕ НЕ КОПІЮЄ НІКОГО.

На борту нового 500, єдине, що має значення - це задоволення від водіння. Саме тому він оснащений всіма найбільш складними системами безпеки та інформаційно-розважальними системами з управлінням на рульовому колесі, голосовий зв'язок Bluetooth® і потокове аудіо Bluetooth, пристрої eco:Drive, Blue&Me TomTom 2 LIVE, а також онлайнова інформаційна система Uconnect™.

Слідкуйте за нами